Megérkeztek új lábbelieink! Kényelem felsőfokon, tökéletes biztonság, fémmentes, extrahajlékony ez a Diadora Holler termékcsaládja! Több színben elérhető, S3-as és S1P-s verzióban is. Most 44% kedvezménnyel nettó 9990 Ft! Az ajánlat csak a készlet erejéig érvényes! Csapj le rá!

Bezárás
Termékek Menü
0

Álláslehetőségek

Grandis Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Tisztelt Pályázók!

A prémium munkavédelmi termékeket forgalmazó vállalkozásunk dinamikus fejlődésének támogatása végett az alábbi munkakörben keresünk munkatársat:

KERESKEDELMI MUNKATÁRS Közép-Magyarország régióban

Elvárások:

- nagy munkabírású, határozott, magabiztos fellépés

- kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezési készség

- dinamikus, rugalmas személyiség

- önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes

- pozitív életszemlélet

- minimum középfokú végzettség

- felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excell, Internet)

- B kategóriás gépkocsivezetői jogosítvány

Munkakör céljai:

- kis- és nagykereskedelmi termékértékesítés végez

- ápolja a meglévő partnerkapcsolatokat

- új partnereket kutat fel, tovább építi a cég kapcsolatrendszerét

- termékbemutatókat tart, ajánlatok, szerződéseket készít elő

- közreműködik új termékek bevezetésében

- adminisztrációs feladatok lát el az SAP vállalatirányítási rendszerben

- jelentésekkel, piackutatással támogatja az ügyvezetés munkáját

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem (alapfizetés + teljesítményarányos jutalék)

- részben irodai és részben belföldi kiküldetési munkarend

- prémium munkaruházat

- szolgálati lakás

- dinamikus, modern munkakörnyezet, stabil háttér

- fiatal, lendületes csapat

- hosszú távú, biztos munkalehetőség

- képzési lehetőségek

Előny:

- felsőfokú végzettség

- kereskedelmi munkaterületen szerzett üzletkötői gyakorlat, 1-3 év

- kiterjedt kapcsolatrendszer ipari termékek kis- és nagykereskedelmi értékesítésében

- angol és/vagy német nyelvtudás

- SAP vállalatirányítási rendszer ismeret

Pozíció területei:

- Értékesítés/ Kereskedelem

Foglalkoztatás:

- 8 órás, alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye:

Budapest és Közép-Magyarország / Veszprém

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével ellátott motivációs levélben

E-mail: allas@grandis.hu

Jelentkezési határidő: 2017.02.01.

Köszönjük, hogy felkereste oldalunkat!

Üdvözlettel:

Csizmazia Krisztián

ügyvezető igazgató

Tartalomhoz tartozó címkék: hír
Nap terméke
Összehasonlítás